Skaistumam

BOTULĪNA INJEKCIJAS PRET KRUNCIŅĀM UN PĀRMĒRĪGU SVĪŠANU

Botulīna injekcijas | Botoksa injekcijas īstajā laikā

Skaistuma injekcijas īstajā laikā un ar atbildību

Nav noteiktas vecuma formulas, kurā brīdī cilvēkam ir jāmeklē ārsta palīdzība, lai ar botulīna injekciju palīdzību izlīdzinātu ādu un aizmirstu grumbas, tādējādi padarot sejas ādu gludu un vizuāli jaunāku. Katram tas ir individuāli, uzskata ārsts-dermatologs K. Azarjana.

 Ir cilvēki, kuri jau 20 -25 gadu vecumā satraucas par to, ka viņiem parādās smieklu grumbiņas ap acīm – tā dēvētās vārnu kājiņas, vai smēķētāju grumbas virs augšlūpas, un uztver to kā traģēdiju. Savukārt ir sievietes, kuras jau lielākā vecumā nesatraucas par daudz pamanāmākām grumbām. Statistika rāda, ka visbiežāk injekcijas vēlas veikt sievietes vecumā no 30 līdz 45 gadiem. Ja sievietes par grumbām sāk satraukties tikai ap 60 gadu vecumu, tad injekcijas vairs nebūs glābiņš – jāizvēlas nopietnākas metodes – plastiskā ķirurģija.

 Pirms izšķirties veikt vai neveikt botulīna injekcijas, sievietēm būtu jāizsver procedūrai izvēlētais laiks un arīdzan savas finansiālās iespējas. Procedūra maksā, sākot no 90 latiem un uz augšu – atkarībā no katras sievietes ādas stāvokļa. Attiecībā uz procedūrai izvēlēto laiku J. Ģīlis norāda, ka būtu vēlams nedaudz pakārtot skaistumam savu dienas režīmu. Proti, pēc injekcijas var būt manāmi zilumiņi, pietūkums. Šo iemeslu dēļ J. Ģīlis savām pacientēm, kuras vēlas uz laiku atvadīties no grumbām pirms kāzām, iesaka šo procedūru veikt vismaz divas nedēļas pirms lielā notikuma. Tāpat nav ieteicamas lielas fiziskas aktivitātes nākamajās dienās, lai izvairītos no iespējas tikt pie paaugstināta asinsspiediena, kas var veicināt asinsizplūdumu parādīšanos. Taču tas nebūt nenozīmē, ka sievietēm būtu jāievēro mājas režīms vai jāizvairās no darba un tiešo pienākumu pildīšanas.

 Pēc injekcijas noteikti vajadzētu atturēties no došanās pirtī un uz solāriju. Pēc procedūras nevajadzētu doties arī uz pludmali sauļoties, kopumā ieteicams izvairīties no ilgstošas saules staru ietekmes.

Lai arī botulīna injekciju devas ir niecīgas, tomēr daļai pacientu, šo procedūru nebūtu ieteicams veikt. Proti, no šīm injekcijām jāatturas topošajām māmiņām un sievietēm zīdīšanas periodā. Nav ieteicams miastēnijas (muskuļu vājuma) un hemofilijas pacientiem. Tāpat nav ieteicams doties uz procedūru, ja botulīna injekcijai paredzētajā vietā parādījies iekaisums. Nav vērts veikt injekciju jebkādas saslimšanas saasinājuma un antibiotiku lietošanas laikā. Iepriekšējā vakarā pirms procedūras ieteicams atturēties no uzdzīves un alkohola lietošanas. 

Lasi arī...

http://botulinainjekcijas.lv/category/botulina-injekcijas
     
               

Sadarbības partneri