Skaistumam

BOTULĪNA INJEKCIJAS PRET KRUNCIŅĀM UN PĀRMĒRĪGU SVĪŠANU

botulina injekcijas

Estētiskās medicīnas pakalpojumi arī Liepājā

Estētiskās medicīnas pakalpojumi arī Liepājā.

 

Darām zināmu, ka, estētiskās procedūras profesionāļa uzraudzībā ir pieejamas arī Liepājā.

Par kurzemnieču skaistumu parūpēsies Dr. Alise Hincenberga, sertificēts ķirurgs Liepājas Reģionālajā Slimnīcā.

 

Pie viņas iespējams veikt visdažādākās estētiskās procedūras, tai skaitā arī botulīna injekcijas.

Ko mēs zinām par botulīna injekcijām!

 

Botulīna injekcijas pasaulē estētiskā medicīnā zināmas jau vairāk kā 20 gadus. Latvijā botulīna injekcijas zināmas jau no deviņdesmito gadu beigām. Viens no pirmajiem šīs metodes ieviesējiem Latvijā bija Prof. Valdis Keris.

Botulīna injekcijas bija vienas no pirmajām, kas ļāva mazināt laika ietekmi uz ārējo izskatu.

Un arī šobrīd tās stabili ieņem pirmo vietu pasaulē mazinvazīvajā estētiskajā medicīnā.

Atzīstama arī kā efektīvākā metode sejas krunciņu profilaksē un terapijā.

Pēdējo piecu gadu laikā ir stipri mainījies koncepts botulīna injekciju pielietošanā estētiskajā medicīnā, kā rezultātā vērojams progress un izmaiņas.

Ja iepriekš tika runāts par elementāru injekciju shēmu un zonu pelietošanu, neprasot pamatīgāku iedziļināšanos ne sejas anatomijā, ne sejas tipos, ne cilvēku vēlmēs, tad tagad vairs nerunā tikai par vienkāršu krunciņu mazināšanu.  Ārsti atkāpjas no elementāru shēmu pielietošanas, tā vietā sekojot pasaules tendencēm, un veic padziļinātu izglītošanos cilvēka sejas anatomijā un sejas tipos, apzinās sejas estētikas pamatprincipus, botulīna injekciju preparātu darbības mehanismus. Šobrīd labs ārsts  labi orientējas sejas muskuļos, sejas tipos, un botulīna injekcijas tiek veiktas, novērtējot katru cilvēku individuāli, iegūstot pacientam vēlamo rezultātu.

Līdz ar to, tās zināšanas, kas mums ir par botulīna injekcijām un to pielietošanu, nav salīdzināmas ar tām, kādas tās bija pirms tam. Ir veikta virkne zinātnisku pētījumu un analīžu, kas pierāda šīs metodes efektivitāti un drošumu.

Protams, kā par jebkuru populāru lietu, arī par botulīna injekcijām laika gaitā ir izveidojušies mīti, kas bieži vien nav ne praktiski, ne zinātniski apstiprināti, bet ir vienkārši cilvēku iztēles vai domu auglis.

Ja Jūs interesē botulīna injekciju iespējas sejas krunciņu mazināšanā, un vēlaties saņemt profesionāla ārsta konsultāciju, tad noteikti vēršaties pie zinoša un praktizējoša speciālista.

Liepājā šādas konsultācijas var saņemt pie ķirurģes Alises Hincenbergas.

Vecliepājas PVAC, Republikas iela 5, Liepāja

Kontakttālrunis - +371 28864949

Lasi arī...

http://botulinainjekcijas.lv/category/svisana / http://botulinainjekcijas.lv/category/botulina-injekcijas / http://botulinainjekcijas.lv/category/distonija / cerebala-trieka / http://botulinainjekcijas.lv/category/spasticitate
     
               

Sadarbības partneri