Skaistumam

BOTULĪNA INJEKCIJAS PRET KRUNCIŅĀM UN PĀRMĒRĪGU SVĪŠANU

Botulīna injekcijas | Botoksa injekcijas īstajā laikā

Pastiprināta svīšana ir novēršama

Svīšana ir pilnīgi normāls, ikvienam cilvēkam nepieciešams fizioloģisks process, ar kura palīdzību organisms atbrīvojas no vielmaiņas produktiem un veic organisma termoregulāciju. Ja šis svīšanas process noris normāli, tas cilvēkam nerada diskomfortu un pietiek ar elementāru higiēnas prasību ievērošanu. Tomēr ir sastopama arī pastiprināta svīšana jeb hiperhidroze. Hiperhidroze var rasties kā sekas pie dažādām saslimšanām, piemēram, infekcijas, endokrīnie traucējumi, neiroloģiskas slimības un tamlīdzīgi. Bet citkārt arī pilnībā veseliem cilvēkiem nākas saskarties ar hiperhidrozes nepatīkamajām izpausmēm.

Pastiprinātas svīšanas izpausmes mēdz būt gan difūzas, kad sviedri izdalās uz visas ķermeņa virsmas, gan lokāla, kad diskomfortu rada kādas konkrētas ķermeņa daļas. Hiperhidrozei var būt gan sezonāls, gan pastāvīgs raksturs. Jāatzīst, ka biežāk sastopamas tieši otrais, kādēļ arī cilvēki meklē pēc iespējas efektīvākus risinājumus cīņai ar pastiprinātu svīšanu.

 Risinājumi hiperhidrozes novēršanai

Lai samazinātu pastiprinātas svīšanas problēmu un reizē nepatīkamo aromātu, ko tā rada, tiek izmantoti dažādi antiperspiranti un dezodoranti, kuru sastāvā mēdz būt alumīnija sāļi, minerāli un ēteriskās eļļas. Tomēr pie izteiktas hiperhidrozes šie līdzekļi var būt nepietiekami efektīvi.

Līdz šim zināmā efektīvākā metode cīņai ar pastiprinātu svīšanu ir zemādas botulīna toksīna A injekcijas. Botulīna toksīna iedarbības princips ir bloķēt nervu sistēmas impulsu uz sviedru dziedzeriem, kā rezultātā iespējams samazināt svīšanu apstrādātajās zonās uz 4 līdz 8 mēnešiem.

Botulīna toksīna injekcija tiek veikta ambulatori un aizņem vien 15 līdz 20 minūtes. Pēc sarunas ar ārstu tiek noteiktas injekcijas vietas, nepieciešamais iedarbības laukums un aprēķināts nepieciešamais botulīna daudzums.

Cilvēkiem nevajadzētu uztraukties par to, ka botulīna toksīns varētu nodarīt kādu kaitējumu organismam. Pabeidzis savu darbību, botulīna toksīns dabīgajos vielmaiņas procesos bez pēdām izzūd no organisma. 

Lasi arī...

http://botulinainjekcijas.lv/category/svisana
     
               

Sadarbības partneri