Skaistumam

BOTULĪNA INJEKCIJAS PRET KRUNCIŅĀM UN PĀRMĒRĪGU SVĪŠANU

Procedūras paskaidrojums | Botulīna injekcijas

Izvēlies sertificētu speciālistu

Kāpēc ir svarīgi izvēlēties sertificētu speciālistu?

Pēdējos gados Latvijā tiek ievesti krievu, ķīniešu un pat korejiešu pakaļdarinājumi vai zemas kvalitātes – botulīna preparāti bez starptautiski atzītas sertifikācijas, it kā par krietni zemākām cenām.

Diemžēl skumjš ir bieži dzirdētais stāsts: «Mana friziere dodas uz Maskavu, var atvest tev arī botulīnu par cilvēcīgu cenu...» Izmantojot pakaļdarinājumu, iznākums var būt dažāds – labākajā gadījumā jūs vienkārši nesaņemsiet gaidīto efektu, bet var būt arī sliktā ziņa ar ļoti nepatīkamu rezultātu.

Tāpēc botulīna injekcijas ieteicams veikt pie sertificēta ārsta-kārtīga profesionāļa – kvalificēta plastikas ķirurga, dermatologa vai ārsta - kosmetologa

(nevis kosmētiķes, kosmetologa vai medmāsas, kas apguvusi šo metodi kursos vai pašapmācības veidā), kas būs arī garants tam, ka saņemsiet drošu preparātu un maksimālu drošu procedūru.

Silts ieteikums – pievērsiet uzmanību arī ārsta pieredzei. Jo lielāka tā būs, jo pārliecinošāku un gaumīgāku rezultātu iegūsiet.

Speciālistus ko rekomendē Franču botulīna skola meklējiet šeit http://botulinainjekcijas.lv/skaistumam/fbs-eksperti

Lasi arī...

http://botulinainjekcijas.lv/category/svisana / http://botulinainjekcijas.lv/category/botulina-injekcijas / http://botulinainjekcijas.lv/category/distonija / cerebala-trieka / http://botulinainjekcijas.lv/category/spasticitate
     
               

Sadarbības partneri