Skaistumam

BOTULĪNA INJEKCIJAS PRET KRUNCIŅĀM UN PĀRMĒRĪGU SVĪŠANU

Skaistuma injekcijas pirms balles

Lāzerplastikas klīnikas dermatoloģe - Doc. Kristīne Azarjana.

Šodien ar dažiem smalkiem dūrieniem patiešām varam iegūt kosmētiskās operācijas efektu.

Tās ir botulīna injekcijas. Un, ja salīdzinām ar kosmētisko operāciju, tās ir krietni ērtāk, lētāk un patīkamāk veicamas. Kaut arī efekts nav tik ilglaicīgs, botulīna injekcijas ir vienkārši atkārtojamas. Tieši tādēļ botulīns pārliecinoši izkonkurējis citas estētiskās medicīnas metodes, tostarp radot arī kaismīgas diskusijas.

Veicot botulīna injekcijas atbilstošās devās, tiek panākts tā saucamais “French look”
– nepārakmeņojot sejas mīmiku, tiek likvidētas noguruma, stresa un dusmu atstātās pēdas. Pielietojot botulīna injekcijas terapijā, iespējams iegūt veselīgāku, jauneklīgāku un apmierinātāku izskatu, tomēr, saglabājot dabisku izskatu, ar Jūsu vecumam atbilstošām sejas mīmikas grumbiņām. „Šodien vairs nav aktuāls jautājums – jā vai nē botulīna injekcijām. Aktuāli ir - cik daudz.”

Neliela deva botulīna tiek ievadīta sejas muskulī, kas veido grumbu. Botulīns bloķē nerva impulsu, kas liek muskuli sasprindzināt, tādā veidā ļaujot tam atslābināties un izlīdzināt nepievilcīgās sejas grumbas. Regulāri veiktas injekcijas darbojas profilaktiski pret jaunu mīmikas krunciņu veidošanos un esošo padziļināšanos. Tam izskaidrojums ir vienkāršs – regulāri atslābinot muskuli, sejai zūd pieradums to darbināt un veidot noteiktas izteiksmes, piemēram, niknu nīgrumu pierē. Šo faktu apliecina arī klīniskie pētījumi.

Tāpēc vērts apsvērt, kad sākt šo procedūru – vai tad, kad krunkas kārtīgas un citādi nekādi nav nomaskējamas, vai parādoties pirmajām, vēl amizantajām, rieviņām. Uzticoties profesionālam ārstam, botulīna terapija ir droša, klīniski pierādīta, efektīva un mūsdienīga iespēja Jums saglabāt redzamas tikai patīkamās emocijas Jūsu sejā.

Franču botulīna ekspertus varat iepazīt šeit.

Izvēlēties specializēto klīniku varat šeit.


Lasi arī...

http://botulinainjekcijas.lv/category/svisana / http://botulinainjekcijas.lv/category/botulina-injekcijas / http://botulinainjekcijas.lv/category/distonija / cerebala-trieka / http://botulinainjekcijas.lv/category/spasticitate
     
               

Sadarbības partneri