Skaistumam

BOTULĪNA INJEKCIJAS PRET KRUNCIŅĀM UN PĀRMĒRĪGU SVĪŠANU

Grumbu izlīdzināšana

Katrs smaids, katra skumjās savilkta grimase vai rūpju rievas gadu gaitā atstāj neizdzēšamas pēdas mūsu sejās. Ne velti zinātnieki ir aprēķinājuši, ka katru dienu sejas muskuļi veic ap 15 tūkstošus kustību, ar laiku āda zaudē elastību un mūsu sejās ieguļas grumbas. Lai izskaustu grumbas, viena no efektīvākajām metodēm ir botulīna injekcijas, kas ir laba alternatīva plastikas ķirurģijai, taču bez lieka riska un skalpeļa pielietošanas.

 Sākotnēji injekcijas izmantoja tikai neiroloģisko saslimšanu un sāpju sindromu ārstēšanai, kā, piemēram, migrēnas un spazmu gadījumā. Taču ar laiku mediķi atklāja, ka botulīna injekcijas lieti noder estētiskajā dermatoloģijā jeb kosmetoloģijā, norāda estētiskās dermatoloģijas un fizikālās medicīnas ārste Māra Ērgle.

Ar botulīna toksīna palīdzību tiek bloķēts impulss no nerva uz smalko sejas muskulatūru. Rezultātā tiek atslābināti noteikti sejas muskuļi un novērsta to saraušanās. Pēc botulīna injekcijas  āda kļūst gluda un grumbas izlīdzinās. Savukārt neskartie sejas muskuļi turpina darboties, saglabājot dabisku sejas izteiksmi.

 Plastiskas ķirurgs Jānis Ģīlis norāda, ka injicējot preparātu, nav iespējams" atslēgt" visus sejas muskuļus – kā tad mēs ēdīsim, dzersim un smaidīsim? Tieši tādēļ botulīns pārsvarā tiek injicētas tikai pierē. Injekcija darbojas vismaz 4-8 mēnešus un šajā periodā jaunas grumbas neparādās. Tomēr āda paliek skaista un gluda tikai dažus mēnešus – atkarībā no katra cilvēka audu īpatnībām un citiem faktoriem. Ārsts-dermatologs Kristīne Azarjana norāda, ka botulīna injekciju darbības laiku var saīsināt arī cilvēka dzīves stils – piemēram, bieža ceļošana, sauļošanās, antibiotiku lietošana.

Lasi arī...

http://botulinainjekcijas.lv/category/botulina-injekcijas
     
               

Sadarbības partneri