Skaistumam

BOTULĪNA INJEKCIJAS PRET KRUNCIŅĀM UN PĀRMĒRĪGU SVĪŠANU

Botulīna preparāta izvēle

Ja preparāta drošība nav gluži aktuāls jautājums Eiropā un Amerikā, tad mums Latvijā, kas tik tuvu Krievijai un Ukrainai, tas ir diezgan svarīgs.

Kopš injekciju pirmsākumiem pasaulē un šobrīd arī Latvijā ir divi lielie un drošie spēlētāji, kas ieguldījuši preparāta izpētē un attīstībā miljonus. Tie ir franču kompānija Ipsen un amerikāņu firma Allergan. Katras kompānijas ražotajam preparātam ir savas priekšrocības, kuras klientam būtu labi zināt.

Tomēr pēdējos gados radušies krievu, ukraiņu, ķīniešu un pat korejiešu pakaļdarinājumi – botulīna preparāti bez starptautiski atzītas sertifikācijas, bet par krietni zemākām cenām. Iespējams, jūs ietaupīsiet, bet var gadīties, ka uz sava skaistuma rēķina, jo preparātu iedarbība un efekts var būt neparedzami.

Tāpēc ieteikums vienkāršs. Dodieties pie ārsta – kvalificēta plastiskā ķirurga vai dermatologa, kas būs arī garants tam, ka saņemsiet drošu preparātu. Pievērsiet uzmanību arī ārsta pieredzei. Jo lielāka tā būs, jo pārliecinošāku un gaumīgāku rezultātu iegūsiet.

Lasi arī...

http://botulinainjekcijas.lv/category/svisana / http://botulinainjekcijas.lv/category/botulina-injekcijas / http://botulinainjekcijas.lv/category/distonija / cerebala-trieka / http://botulinainjekcijas.lv/category/spasticitate
     
               

Sadarbības partneri