Skaistumam

BOTULĪNA INJEKCIJAS PRET KRUNCIŅĀM UN PĀRMĒRĪGU SVĪŠANU

Efektīvākā alternatīva labākajam dezodorantam pasaulē!

 Atbrīvojies no pastiprinātās svīšanas ātri un ilglaicīgi!

 Svīšana ir pilnīgi normāls, ikvienam cilvēkam nepieciešams fizioloģisks process, ar kura palīdzību organisms atbrīvojas no vielmaiņas produktiem un veic organisma termoregulāciju. Ja šis process noris normāli, tas cilvēkam nerada diskomfortu un pietiek ar elementāru higiēnas prasību ievērošanu. Tomēr ir sastopama arī pastiprināta svīšana jeb hiperhidroze. Tā var rasties kā sekas dažādām saslimšanām, piemēram, infekcijas, endokrīnie traucējumi, neiroloģiskas slimības un tamlīdzīgi. Bet citkārt arī pilnībā veseliem cilvēkiem nākas saskarties ar hiperhidrozes nepatīkamajām izpausmēm.

 Pastiprinātas svīšanas izpausmes mēdz būt gan difūzas, kad sviedri izdalās uz visas ķermeņa virsmas, gan lokāla, kad diskomfortu rada kādas konkrētas ķermeņa daļas. Hiperhidrozei var būt gan sezonāls, gan pastāvīgs raksturs. Jāatzīst, ka biežāk sastopamas tieši otrais, kādēļ arī cilvēki meklē pēc iespējas efektīvākus risinājumus cīņai ar svīšanu.

 Mūsdienīgs risinājums svīšanas novēršanai

 Lai samazinātu svīšanu un reizē nepatīkamo aromātu, ko tā rada, tiek izmantoti dažādi antiperspiranti un dezodoranti, kuru sastāvā mēdz būt alumīnija sāļi, minerāli un ēteriskās eļļas. Tomēr pie izteiktas hiperhidrozes šie līdzekļi nespēj nodrošināt vēlamo efektu.

 Līdz šim zināmā efektīvākā metode cīņai ar pastiprinātu svīšanu ir zemādas franču botulīna injekcijas. Kas arī Latvijā ir guvušas, lielu piekrišanu, gan pieejamības, gan efektivitātes dēļ. Franču botulīna injekciju iedarbības princips ir samazina lokāli nervu impulsu uz sviedru dziedzeriem, kā rezultātā iespējams samazināt svīšanu traucējošajās zonās līdz 32. nedēļām.

 Procedūra tiek veikta ambulatori un aizņem vien 15 līdz 20 minūtes. Pēc sarunas ar tiek noteiktas injekcijas vietas, nepieciešamais iedarbības laukums.

 Pilnu iedarbību medikaments sāk aptuveni 2 līdz 5 dienas pēc injekcijas un saglabājas pat 6 līdz 9 mēnešus. Tiklīdz tā iedarbība beidzas un atkal novērojama pastiprināta svīšana, to iespējams vienkārši atkārtot.

Šo metodi izmanto jau vairāk, kā 10 gadus, klienti šo metodi ir ļoti iecienījuši un veic to regulāri, kā neatņemamu sevis izdaiļošanas un komforta nodrošināšanas sastāvdaļu.

Šī metode ir klīniski pierādīta plaši pielietota visā pasaulē, jo ir veselībai droša un efektīva, protams ja to veic speciāli apmācīti speciālisti.

Ja arī Jums traucē pastiprināta svīšana un vēlaties to novērst aicinām uz konsultāciju pie profesionālajiem speciālistiem.


Franču botulīna ekspertus varat iepazīt šeit.

Izvēlēties specializēto klīniku varat šeit.

Lasi arī...

http://botulinainjekcijas.lv/category/svisana / http://botulinainjekcijas.lv/category/botulina-injekcijas / http://botulinainjekcijas.lv/category/distonija / cerebala-trieka / http://botulinainjekcijas.lv/category/spasticitate
     
               

Sadarbības partneri