Skaistumam

BOTULĪNA INJEKCIJAS PRET KRUNCIŅĀM UN PĀRMĒRĪGU SVĪŠANU

Dūriens padusē

Nav patīkami, ja sarokojoties jāspiež mikla plauksta vai paceļot rokas, redzamas sasvīdušas paduses. Kā jūs domājat, kuram tas ir nepatīkamāk – miklās rokas īpašniekam vai tam, kurš to redz?

Pastiprināta svīšana ir ārstējama, kopš medicīnā uzvaras gājienu sācis botulīns.

Ja kāds no sekojošiem punktiem svīšanas sakarā ir „jūsējais”, vērts lasīt tālāk:

 • Izvairāties celt rokas augšā, baidoties, ka citi ieraudzīs sasvīdušas paduses
 • Jūs izvairāties vilkt drēbes, uz kurām viegli redzamas svīšanas pēdas
 • Pastiprināta svīšana traucē darbā, piemēram, strādājot ar datorpeli vai smalkiem instrumentiem, nemaz nerunājot par prezentāciju auditorijas priekšā
 • Jums ir problēmas ar tik ikdienišķām nodarbēm, kā drošu mašīnas vadīšanu
 • Jūs liedzat sev fiziskas aktivitātes, jo nevēlaties svīst vēl vairāk
 • Mēģinājumi tik galā ar pastiprinātu svīšanu paņem ievērojamu daļu laika, piemēram, jums jāiet dušā vai jāmaina drēbes 2-3 reizes dienā
 • Svīšana ietekmē jūsu pašapziņu un krietni ierobežo sociālo dzīvi

Šobrīd pasaulē ir rasts efektīvs risinājums šai problēmai. Tās ir botulīna injekcijas, ko pēc vajadzības injicē padusēs un/vai plaukstās, pēdās. Šī terapija ir ļoti populāra procedūra gan Latvijā, gan arī visā pasaulē, un to ik gadu veic desmitiem tūkstošu sieviešu un vīriešu.

Botulīna toksīnu ražo Clostridium botulinum baktērijas, ko medicīna spējusi pakļaut un izmantot savā labā. Botulīns tiek speciāli iegūts, novājināts un injicēts ārkārtīgi precīzā, niecīgā devā. Tā iedarbība lokāla – tikai injekcijas vietā, kur dur. Botulīns tikai uz laiku bloķē sviedru dziedzeru aktivitāti, un pārmērīga svīšana vairs nav problēma. Pabeidzis savu darbību, botulīna toksīns dabīgos vielmaiņas procesos bez pēdām izzūd no organisma. Veselību un dabisko organisma termoregulāciju šī procedūra neietekmē.

Procedūra ilgst apmēram 15 - 20 minūtes, un pēc tās var mierīgi doties darba gaitās. Vidēji botulīna toksīna injekciju efekts saglabājas 4 – 8 mēnešus, taču praksē lielākoties cilvēki iemanījušies šo procedūru veikt reizi gadā pirms vasaras, kad svīšana ir visintensīvākā. Rezultāts pēc botulīna injekcijām iestājas 4 - 10 dienu laikā. 

Procedūru ieteicams veikt tikai pie profesionāļa – kvalificēti plastiskie ķirurgi, dermatologi un neirologi to paveiks vislabāk. Turklāt, jo lielāka ārsta pieredze ar botulīna injekcijām, jo pārliecinošāks rezultāts. Procedūra pieejama cenu amplitūdā no 250 līdz 450 euro, vidēji ap 300 euro. Labs profesionālis parūpēsies arī par jūsu vizītes diskrētumu.

Speciālisti kuri veic botulīna injekcijas atradīsi šeit

Lasi arī...

http://botulinainjekcijas.lv/category/svisana
   
        

Sadarbības partneri